Blog

Jak vybrat dokonalý šperk?

Jak vybrat dokonalý šperk?

U výloh klenotnictví se vždy zastavují ženy, které se zalíbením okukují vystavené šperky. Stejně tak ale i muži, kteří přemýšlí, čím by své drahé polovičce mohli udělat radost. Výběr toho správného šperku však může být matoucí nejenom pro mužské pokolení, ale i pro něžnější pohlaví. Nabídka je v dnešní době skutečně široká a vyznat se v ní může být občas přinejmenším náročné. Podle čeho tedy vybírat jednotlivé kousky, aby lahodily nejenom oku? 

 

Důležitým vodítkem při výběru šperku může být i odstín pleti 

Většina z nás klade velký důraz na to, jak bude vypadat. Make-up, vlasy, oblečení, ale při výběru šperků řada z nás mnohdy tápe. I když se mnoho z nás mylně domnívá, že šperky jsou neutrální a více či méně se hodí ke každému odstínu pleti, my vás možná nyní vyvedeme z omylu. Tento klíčový faktor je při výběru šperku rozhodující a proto bychom ho neměli při nákupu přehlížet. Barevný odstín a tón pokožky totiž rozhoduje, nakolik je šperk schopen jeho nositelku rozzářit. Stejný šperk tak může na každé ženě vypadat nepatrně jinak. 

 

Pokud tedy vybíráte šperk, zaměřte se na tón pleti nositele. Studenějším tónům pleti budou více lahodit šperky ze stříbra, bílého zlata nebo ocele, zatímco teplejším odstínům pak bude slušet více zlatá barva. Samozřejmě se nejedná o pravidlo, rozhodující jsou i osobní preference či vlastní vkus. Může se však jednat o jakési vodítko, které vám výběr může přinejmenším usnadnit. 

 

Pomůže i odstín vlasů

Při cestě za ideálním šperkem se můžete řídit i barvou vlasů nebo třeba očí. I když se velmi často přehlíží, právě ony mohou mít vcelku velký vliv na to, jak budeme šperk vnímat. A v neposlední řadě je samozřejmě rozhodující i událost, na kterou chceme šperk vynosit. Jiné šperky zvolíme na každodenní chození do práce a jiné zase na slavnostní večer ke garderobě. 

 

 

 

 

 

Originální stříbrné a zlaté šperky

 

Originální stříbrné a zlaté šperky

Nosíte rády nejrůznější šperky? Zkrášlete se pro různé příležitosti zajímavými a nápaditými šperky ze zlata, stříbra nebo i dalších kovů. 

Každá žena si zaslouží být krásná. Pokud se chystáte do společnosti nebo máte před sebou nějakou významnou a slavnostní událost, pak si tato akce žádá hodit se pěkně do gala. Kromě správně zvoleného oblečené jsou to také šperky, které z vás udělají nádhernou a neodolatelnou ženu. Nezapomeňte se proto ozdobit, až se příště budete chystat na nějakou slavnostní akci. 

Náhrdelníky, prsteny a přívěsky ze stříbra, které si určitě zamilujete

Pokud hledáte originální a nápadité šperky, které na první pohled zajmou vás i vaše okolí, pak vsaďte na úchvatné náhrdelníky. Ty jsou jako stvořené k šatům a jako mávnutím kouzelného proutku zvýrazní dekolt a promění vás v šarmantní dámu. Náhrdelník nebo řetízek s přívěskem vás zkrášlí, ať už se zrovna chystáte na ples, do divadla nebo kamkoliv jinam. Váš účes zvýrazní blýskavé náušnice, které kromě toho zdůrazní i kontury obličeje. A jelikož ruce jsou naší vizitkou nezapomeňte na nějaký ten vhodný prsten šperk, kterým může být třeba prsten. Se zkrášlením vám pomůže stříbrný prsten s drobounkými zirkony či diamanty, díky kterému ostatní okamžitě oslníte. Na první pohled zaujme svým působivým vzhledem. Teprve s tím správným šperkem bude váš outfit dokonalý. 

Šperky ze zlata, se kterými můžete vyrazit kamkoliv

Pokud preferujete spíše šperky ze zlata, i mezi nimi naleznete opravdu skvostné kousky, které vás skvěle ozdobí při nejrůznějších příležitostech. Můžete si vybrat opravdu jedinečný a originální šperk, který nebude mít každá druhá žena. Ozdobit se můžete třeba zlatými náušnicemi, zlatým náramkem se sladkovodní perlou nebo zlatým přívěskem. 

Ať už vyrážíte kamkoliv, kde záleží na tom, jak vypadáte a co máte na sobě, nezapomeňte také na stříbrné nebo zlaté šperky, které budou onou pověstnou třešničkou na dortu na vašem upraveném vzhledu a slavnostním outfitu.

2 položek celkem
Zpět do obchodu