Podmínky ochrany osobních údajů

Vaše osobní údaje poskytnuté provozovateli internetového obchodu adelvomack.com budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) („nařízení GDPR“).

Správcem osobních údajů je subjekt Adéla Vomáčková, IČ: 08000077, se sídlem Na Mrázovce 45/22, 159 00, Praha 5 - Velká Chuchle, Česká republika, zapsán v živnostenském rejstříku - Úřad městské části Praha 16 (dále jen „správce“).

 

Kontakt na správce: tel. č.: +420 736 746 904, e-mail: adelvomack@gmail.com

 

Zákonnost zpracování Vašich osobních údajů je odůvodněna tím, že zpracování je nezbytné pro plnění smlouvy mezi Vámi a správcem nebo pro provedení opatření správcem před uzavřením takové smlouvy, dále tím, že zpracování je nezbytné pro plnění právních povinností, které se na správce vztahují a dále tím, že zpracování je nezbytné pro účely oprávněných zájmů správce (např. vymáhání pohledávek, obrana v soudních sporech).

 

Vaše osobní údaje správce zpracovává za účelem příjmu a vyřizování objednávek, fakturace, obchodní komunikace, plnění práv a povinností vyplývající ze smlouvy uzavřené mezi Vámi a správcem, vyřizování reklamací a odstoupení od smlouvy, ochrana práv správce a vedení účetnictví.

 

Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou osoby zajišťující pro správce účetní a daňové služby, provoz e-shopu (Shoptet, a.s.) a společnosti zajišťující dopravu zboží objednaného z internetového obchodu adelvomack.com (např. PPL CZ s.r.o.). Vaše osobní údaje mohou být také poskytnuty dalším osobám na základě povinnosti stanovené zákonem (např. orgány činné v trestním řízení, orgány finanční správy) nebo z důvodu ochrany práv správce (např. advokáti). Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

Vaše osobní údaje (kontakty, obchodní komunikace) budou uchovávány po dobu 5 let. Daňové doklady a účetní záznamy budou uchovávány po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy (nejdéle 10 let od konce účetního období).

Máte právo požadovat od správce přístup k Vaším osobním údajům, právo na jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, jakož i právo na přenositelnost Vašich osobních údajů. Dále máte právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Nemáte povinnost Vaše osobní údaje poskytnout, avšak jejich poskytnutí je nutné pro uzavření a plnění kupní smlouvy, a tedy bez nich není možné smlouvu uzavřít či ji ze strany správce plnit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení